Ogłoszenia Duszpasterskie – 17 marzec 2019

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 MARZEC 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele, zaś przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zapraszamy parafian do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielkopostnych:

–   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz.16:15

–    Droga Krzyżowa w piątek dla Młodzieży i Dorosłych po wieczornej Mszy św. o godz. 17:30

–    Droga Krzyżowa w sobotę dla Dzieci Szkolnych o godz. 10:00

Przed Drogą Krzyżową czytane będą zalecki, które można składać w zakrystii przed nabożeństwem. Pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej daje możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

1. We wtorek 19 marca Uroczystość św. Józefa opiekuna Kościoła, patrona rodzin, ojców i mężów oraz kościelnych. W tym dniu o godz. 7:30 Msza św. w int. imienników św. Józefa i służby kościelnej.
  2. Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie w sobotę po nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Spotkanie będzie trwało do godz. 11:30.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Rekolekcje parafialne będą w terminie od 30 marca do 03 kwietnia, zaś dzieci i młodzież szkolna od 01 – 03 kwietnia. Rekolekcje poprowadzi o. Kamil Wolan – Pallotyn

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.