Ogłoszenia duszpasterskie – 31 lipiec 2022

18 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
31 LIPIEC 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Od jutra rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i zachęcamy do zadeklarowania się poprzez wpis do Księgi Trzeźwości wyłożonej na stoliku.
  3. We wtorek 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  4. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwa okolicznościowe. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą.
  6. W sobotę przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  8. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
  10. W kancelarii parafialnej i zakrystii można nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.