Ogłoszenia duszpasterskie – 29 maja 2022

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 29.05.2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Trwa Nowenna przed Uroczystością Ducha Świętego, zapraszamy parafian na wspólne modlitwy w tygodniu po wieczornej Mszy św. o godz.17:30.
  3. W środę po rannej Mszy św. nabożeństwo do M B U Chorych.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, po rannych Mszach św. zapraszamy na nabożeństwa okolicznościowe.
  5. Spowiedź św. dla uczniów szkoły podstawowej przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16:00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 17:00.
  7. W sobotę 4 czerwca w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. neoprezbitera Mikołaja Kupka. Ks. Mikołaj przez całą niedzielę będzie głosił Słowo Boże, a po mszach będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
  9. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 11 czerwca. Chorych i starszych parafian można zapisywać w kancelarii oraz zakrystii.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
  11. Wspólnota Żywego Różańca z par. św. Jerzego organizuje w sobotę 4 czerwca wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę wspólnot Różańcowych do Częstochowy. Koszt pielgrzymki to 40 zł zapisy w parafii św. Jerzego.
  12. Trwa proces wyłaniania nowej Rady Parafialnej na nową pięcioletnią kadencję. Kandydatów do nowej rady parafialnej można zgłaszać do 1 czerwca w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u ks. proboszcza.