Ogłoszenia duszpasterskie – 26 wrzesień

26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 WRZEŚNIA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro o godz. 16:00 zapraszamy dzieci wczesno-komunijne na katechezę do salki na probostwie
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30. Przypominamy wiernym o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.
  4. We wtorek 28 września o godz. 18;00 w kościele spotkanie rodziców kandydatów
    do bierzmowania.
  5. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy 8a i 8b
    na konferencję i spowiedź w środę 29 września o godz. 17:45, natomiast z klasy 8c i 8d
    w czwartek 30 września na 17:45. Bierzmowańców zapraszamy na mszę św. szkolną w piątek
    o godz. 17:00.
  6. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  7. Dzieci szkolne zapraszamy na spowiedź w czwartek na godz. 16:00 i mszę św. szkolną w piątek
    o godz. 17:00.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy Piątek i Sobota miesiąca po rannych mszach św. zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa.
  9. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  10. W każdą sobotę po rannej Mszy św. w salce na probostwie zbiórka Ministrantów. Dzieci Maryi mają swoje spotkania w soboty o godz. 10.00.
  11. Za tydzień w sobotę 9.10 odwiedziny chorych i starszych parafian zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  12. W kancelarii w godzinach urzędowania przyjmujemy intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 4 października.
  13. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na WŚSD.
    Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom i nie tylko za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  14. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza dzisiaj na akcję honorowego oddawania krwi, na Rydułtowski Rynek w godz. 9:00 – 14:00. Podczas akcji każda osoba która odda krew otrzyma kamizelkę odblaskową oraz opaskę.