Ogłoszenia duszpasterskie – 24 październik

NIEDZIELA ZWYKŁA

24 PAŹDZIERNIKA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Misje. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o misjach i misjonarzach, szczególnie o naszym parafianinie ks. Adamie Masłowskim.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  4. W poniedziałek po Różańcu zapraszamy na spotkanie rodziców, którzy będą posyłali dzieci do pierwszej Komunii św. w 2024 roku.
  5. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    -w środę o godz. 19:30,
    – w sobotę od godz. 16:00.
  7. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania przyjmujemy intencje na rok 2022.
  8. Zbliża się święto Wszystkich Świętych, zewnętrznym wyrazem naszego szacunku wobec zmarłych jest porządkowanie ich grobów, dlatego już dzisiaj prosimy, by dbając o czystość przy grobach swoich bliskich mieć również na uwadze czystość całego cmentarza.
  9. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
  10. Wypominki za zmarłych zalecanych są wyłożone z tyłu w kościele. Wypominki te można składać do skrzyni przy zakrystii.
  11. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Archidiecezję.
  12. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.