Ogłoszenia duszpasterskie – 21 sierpień

21 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
21 SIERPIEŃ 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje i remonty w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka kobiet do Matki Bożej Piekarskiej, łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
  3. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do M.B.U.Ch., w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej.
  6. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  8. W kancelarii parafialnej i zakrystii można nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.
  9. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 28 sierpnia 2022 na Rydułtowskim Rynku w godz. 9:00 – 13:00, rejestracja dawców do godz. 12:30. W godzinach 9:00 – 13:00 na płycie rydułtowskiego rynku pokazy pierwszej pomocy oraz sprzętu OSP Rydułtowy i strażacki tor przeszkód.