Ogłoszenia duszpasterskie – 17 październik

17 PAŹDZIERNIKA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  3. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, patrona pracowników służby zdrowia.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    -w środę o godz. 19:30,
    – w sobotę od godz. 16:00.
  6. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania przyjmujemy intencje na rok 2022
  7. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
  8. Wypominki za zmarłych zalecanych są wyłożone z tyłu w kościele. Wypominki te można składać do skrzyni przy zakrystii.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom i nie tylko za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.