Ogłoszenia duszpasterskie – 17 lipiec 2022

16 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
17 LIPIEC 2021

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh; w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  4. W przyszłą niedzielę 24 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców.
    Błogosławieństwo dla kierowców i pojazdów w sobotę i w niedzielę po każdej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka przed kościołem dla chorego dziecka Mikołaja.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Kryptę Katedry.
  7. W kancelarii parafialnej i zakrystii można nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.
  8. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza dzisiaj na akcję oddawania krwi, na Rydułtowskim Rynku w godz. 9:00 – 14:00.
  9. Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z panem Burmistrzem i Parafią św. Jerzego w Rydułtowach organizują w dniu 22.07.2022 o godz. 15:30 w Oratorium św. Józefa wykład na temat: „Dieta i cele leczenia diabetologicznego w cukrzycy. Pomiar glikemii. Od igły do bezpiecznej insulinoterapii”. Wykład prowadzić będzie mgr Barbara Mikołajec.