Ogłoszenia duszpasterskie – 16 maj

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

16.05.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 60 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy parafian na wspólne modlitwy w ramach nabożeństw majowych w tygodniu po wieczornej Mszy św. o godz. 17:30
  3. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh., zaś w piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Nabożeństwo Majowe.

1. Zapraszamy dorosłe osoby chętne do posługi Lektora i Kantora w czasie Liturgii prosimy o kontakt z Ks. Marianem.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  3. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  4. Mężczyzn, którzy chcą wziąć udział w Pielgrzymce do Piekar prosimy o zapisywanie się w zakrystii po mszach św. lub kancelarii w godzinach jej urzędowania do 22 maja.
    Przypominamy, że pielgrzymujemy do Piekar indywidualnie, wstęp na Wzgórze Piekarskie będzie możliwy tylko dla osób, które się zapisały i otrzymały w parafii specjalne opaski na rękę.