Ogłoszenia duszpasterskie – 13 luty

Ogłoszenia duszpasterskie – 13 luty

6 NIEDZIELA ZWYKŁA
13.02.2022

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 30% zajmowanych miejsc nie wliczając w to osób zaszczepionych.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W środę po rannej Mszy św. nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego
  3. W sobotę 19 lutego o godz. 17:00 Msza św. Chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek 18 lutego w salce na probostwie o godz. 17:00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16.00 o 16.30 Różaniec.
  5. W poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego od poniedziałku 14 lutego przez dwa tygodnie msze św. od poniedziałku do piątku będą sprawowane tylko rano o godz. 7:30. Nie będzie mszy św. wieczornych.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele.
  7. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.