Ogłoszenia duszpasterskie 11 wrzesień

24 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
11 WRZESIEŃ 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. We wtorek 13 września o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Różańcem.
  3. W środę 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zadbajmy o nasze przydrożne krzyże i w naszych domach. Podczas Mszy św. w tym dniu poświęcimy nasze krzyże.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  6. W przyszłą sobotę 17 września o godz. 17:00 msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy św. o godz. 17:30 w salce na probostwie.
  7. Chłopców, którzy chcą przystąpić do wspólnoty ministrantów naszej parafii zapraszamy na zbiórkę w sobotę 17 września o godz. 9:00 do salki na probostwie.
  8. Dziewczynki pragnące dołączyć do wspólnoty Dzieci Maryi zapraszamy na zbiórkę w sobotę 17 września o godz. 10:00 do salki na probostwie.
  9. Młodzież zapraszamy na spotkanie młodzieżowe w piątek o godz. 18:30 do salki na probostwie.
  10. Uczniowie klas 8 oraz starsi, którzy w tym roku szkolnym pragną przystąpić do Sakramentu Bierzmowania są proszeni o zapisanie się i odbiór deklaracji po mszach św. w niedzielę oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do niedzieli 18 września włącznie.
  11. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania można zapisywać dzieci do wczesnej Komunii św.
  12. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele.
  13. Od poniedziałku 19 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 3 października.