Ogłoszenia duszpasterskie – 10 październik

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 PAŹDZIERNIKA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Z okazji Dnia papieskiego młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie przed kościołem rozprowadzała „kremówki”. Ofiary składane przy zakupie będą przeznaczone na wyjazdy i rekolekcje wakacyjne dla naszej młodzieży.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  5. W Poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie grupy Lektorów i Kantorów w salce na probostwie połączone z katechezą dla dorosłych.
  6. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    -w środę o godz. 19:30,
    – w sobotę od godz. 16:00.
  8. W sobotę 16 października o godz. 17: Msza św. Chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek 15 października po wieczornej mszy św. w salce na probostwie około godz. 17:30.
  9. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania przyjmujemy intencje na rok 2022.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
    Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom i nie tylko za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  11. Kino w Rydułtowskiego Centrum Kultury „Feniks” zaprasza w dniach od 11.10. do 14.10.2021 o godz. 17:45 na film religijny „Fatima” Cena biletu 16 zł; bilet ulgowy 14 zł.