Ogłoszenia duszpasterskie – 06 luty

Ogłoszenia duszpasterskie – 06 luty

5 NIEDZIELA ZWYKŁA
06.02.2022

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 30% zajmowanych miejsc nie wliczając w to osób zaszczepionych.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy ok 17:30 spotkanie rodziców dzieci Komunijnych w kościele.
  3. W środę po rannej Mszy św. nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od 16.00 o 16.30 Różaniec.
  5. W piątek 11 lutego przypada wspomnienie NM Panny z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych i starszych parafian na Mszę św. w ich intencji na godz. 09:00. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo Lourdzkie. Prosimy rodziny o dowiezienie chorych na Mszę św.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 12 lutego. Chorych można zapisywać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  8. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.