Ogłoszenia duszpasterskie – 05 czerwiec 2022

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 05.06.2022

1. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. neoprezbitera Mikołaja Kupka, który będzie głosił Słowo Boże, a po mszach będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Jutro obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła. Jest to również Misyjny Dzień Chorych.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: – w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  5. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w modlitwie o powołanych i módlmy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to również ostatni dzień spowiedzi wielkanocnej.
  8. We wtorek o godz. 16:20 konferencja Róż Różańcowych.
  9. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 11 czerwca. Chorych parafian można zapisywać w kancelarii oraz zakrystii.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  11. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  12. Rodziców dzieci wyjeżdżających na Boskie kolonie zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek 14 czerwca o godz. 17:45 w kościele.