Ogłoszenia Duszpasterskie – 04 październik 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 04 październik 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
27 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
04 PAŹDZIERNIK 2020

 1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30. Przypominamy wiernym o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.
 4. W każdą środę po rannej mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu

– w środę o godz. 19:30 i w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

 1. W środę 7.10 przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej jest to zarazem święto patronalne „Żywego Różańca” z tej okazji zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Róż Różańcowych na konferencję o 16:40, po mszy św. wspólny Różaniec prowadzony przez Róże.
 2. W piątek o godz. 18:15 zapraszamy młodzież na spotkanie grupy młodzieżowej w salce na probostwie.
 3. Odwiedziny chorych w sobotę 10 października. Chorych i starszych parafian można zgłaszać po każdej Mszy św. jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 4. Przyjmowane są zapisy intencji na rok 2021.
 5. Zapraszamy chłopców na zbiórkę ministrantów w sobotę o godz. 9.00 do salki
  na probostwie. Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
 6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii, przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski).
 7. Z okazji Dnia papieskiego młodzież naszej parafii będzie przed kościołem rozprowadzała „kremówki”. Dochód przeznaczony będzie na fundusz młodzieżowy parafii.