Ogłoszenia duszpasterskie – 04 lipiec

ŁA
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MATKI BOŻEJ UZDROWIENIA CHORYCH

04 LIPIEC 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Dzisiaj w naszej parafii przypada Odpust Parafialny. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Jakuba Dąbrowskiego, tegorocznego kaznodzieję odpustowego.
  2. Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na uroczyste Nieszpory odpustowe z błogosławieństwem lourdzkim.
  3. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh., w piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

1. Odwiedziny chorych w sobotę 10 lipca. Chorych i starszych parafian można zgłaszać
    w zakrystii po każdej mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach
  3. Burmistrz Miasta Marcin Połomski zaprasza mieszkańc w i osoby zainteresowane do skorzystania
    z mobilnego punktu szczepień już w najbliższą sobotę 10 lipca w godzinach od 14:00 do 19:00 na
    Rydułtowski Rynek gdzie będzie możliwość skorzystać z jednodawkowej szczepionki Johnson
    & Johnson!
    Przypominamy, że na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód
    osobisty, szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione oraz przeszkolone, a przed dokonaniem
    iniekcji pacjent przejdzie standardową kwalifikację. Będzie możliwe otrzymanie Certyfikatu!
    Przy okazji szczepień będziecie Państwo mogli uczestniczyć min. w kolejnym wydarzeniu
    organizowanym przez Towarzystwo Miłośnik w Rydułt w z cyklu „Letnie koncerty na rynku
    miasta”!