Plan Kolędy 2018/2019

Plan Kolędy 2018/2019

PLAN KOLĘDY 2018/19

1 grudnia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (11, 12)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (13, 14)

2 grudnia-niedziela, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (15, 16)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (17, 18)

7 grudnia-piątek, godz. 15.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (19, 21, 22)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (23, 27, 28)

8 grudnia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (29, 30)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (31, 32)

9 grudnia-niedziela, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (33, 34)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (35, 36)

14 grudnia-piątek, godz. 15.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (40, 41)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (42, 43)

15 grudnia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (44, 45)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (46, 47)

16 grudnia-niedziela, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (48, 49)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (50, 51)

27 grudnia-czwartek, godz. 15.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (52, 53)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (54, 56)
Kolęda 3 ORŁOWIEC (55a, 55b, 55c)

28 grudnia-piątek, godz. 15.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (57, 58)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (59, 60)
Kolęda 3 ORŁOWIEC (55d, 63, 62, 65a)

29 grudnia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (65b, 67a, 67b)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (69, 71, 73,)

30 grudnia-niedziela, godz. 14.00

Kolęda 1 ORŁOWIEC (75, 77,)
Kolęda 2 ORŁOWIEC (79, 81, 83)

2 stycznia-środa, godz. 15.00

Kolęda 1 ŻELAZNA (2 – 42)

ORŁOWIEC (64, 66)

Kolęda 2 ORŁOWIEC (100)

ORŁOWIEC (78 – 94) /DOMKI NAD KOLEJĄ/

ORŁOWIEC (70, 68)

Kolęda 3 ŁOKIETKA (3 – 45)

3 stycznia-czwartek, godz. 15.00

Kolęda 1 ŁOKIETKA (6b, 6a,) i (8b, 8a,)
Kolęda 2 OBYWATELSKA (31 /blok/)

ŁOKIETKA (4b, 4a)

Kolęda 3 OBYWATELSKA (63a, 63b, 61, 58, /56- blok/, 52, 50, 46, 42)

4 stycznia-piątek, godz. 15.00

Kolęda 1 OBYWATELSKA (9) i (21–41) /z wyjątkiem bloku 31/

SZPAKÓW (5 – 43)

Kolęda 2 LIGONIA (14) 1-40

5 stycznia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 LIGONIA (10) 1-55
Kolęda 2 LIGONIA (8) 1-55

7 stycznia-poniedziałek, godz. 15.00

Kolęda 1 LIGONIA (6) 1-55
Kolęda 2 LIGONIA (4) i (12)
Kolęda 3 LIGONIA (2) i (3 – 25)

8 stycznia-wtorek, godz. 15.00

Kolęda 1 MICKIEWICZA (26, 24, 20)
Kolęda 2 MICKIEWICZA (29, 27, 25)
Kolęda 3 MICKIEWICZA (42, 40, 38, 36, 34, 32)

9 stycznia-środa, godz. 15.00

Kolęda 1 MICKIEWICZA (23, 23a, 21)
Kolęda 2 ŁADNA (19 – 3)

RACIBORSKA (190 – 196)

MORCINKA (12a – 1)

Kolęda 3 OSIEDLE NA WZGÓRZU (90 – 40)

10 stycznia-czwartek, godz. 15.00

Kolęda 1 BARCIOKA (14a – 22)

OSIEDLE NA WZGÓRZU (162 – 130)

BARCIOKA (38)

Kolęda 2 OSIEDLE NA WZGÓRZU (2 – 38)
Kolęda 3 OSIEDLE NAWZGÓRZU (1 – 49a)

GÓRNICZA (2)

11 stycznia-piątek, godz. 15.00

Kolęda 1 RACIBORSKA (363 – 313)

WJAZDOWA (10 – 26a)

OSIEDLE NA WZGÓRZU (75 – 51)

Kolęda 2 BABIOGÓRSKA (22 – 1)
Kolęda 3 KS. BOLESŁAWA SZYSZKI (16 – 2)

PIECOWSKA (6 – 36)

12 stycznia-sobota, godz. 14.00

Kolęda 1 RYDUŁTOWSKA (54 – 64)

PIECOWSKA (62 – 52e)

Kolęda 2 PIECOWSKA (43 – 61a)

NIEWIADOMSKA (181 – 165) i (161e i 157a)

13 stycznia-niedziela, godz. 14.00

Kolęda 1 NIWKI (39 – 14e)

RACIBORSKA (453d – 455a)

Kolęda 2 PIECOWSKA (1 – 41a)

14 stycznia-poniedziałek, godz. 15.00

Kolęda 1 RACIBORSKA (262 – 242) i (377)
Kolęda 2 RACIBORSKA (379, 381, 383, 385)
Kolęda 3 RACIBORSKA (387, 389, 391, 393)

15 stycznia-wtorek, godz. 15.00

Kolęda 1 RACIBORSKA (395, 397, 399, 401)
Kolęda 2 RACIBORSKA (403 – 445)
Kolęda 3 RACIBORSKA (469 – 449)

ŻYTNIA (8 – 27)

20 stycznia-niedziela, godz. 14.00
KOL
ĘDA DODATKOWA