Ogłoszenie duszpasterskie – 7 sierpień

19 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
07 SIERPIEŃ 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do M.B.U.Ch., w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  4. W sobotę 13 sierpnia o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z różańcem.
  5. W niedzielę 21 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet do sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Zapisy w zakrystii oraz kancelarii parafialnej. Koszt 30 zł, wyjazd z parkingu przy kościele.
  6. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  8. W kancelarii parafialnej i zakrystii można nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.