Ogłoszenia Duszpasterskie – 9 grudzień 2018

2 NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać. Przed kościołem po każdej mszy św. zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Od Poniedziałku do Piątku zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych na „RORATY” o godz. 17:00. Prosimy wszystkich chętnych o ofiarowanie na roratnie nagrody dla naszych dzieci: słodyczy i przyborów szkolnych.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M.B.U. Chorych.
  4. W każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w każdą środę o godz. 19.30i w sobotę od godz.16.00o 16.30 Różaniec.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. w kościele spotkanie młodzieży, która przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci w sobotę 15 grudnia o godz. 17:00. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce na probostwie.
  8. Odwiedziny chorych w piątek 21 grudnia. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  9. W kancelarii są do nabycia opłatki, świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” można regulować opłaty za ławki na rok 2019.
  10. Informujemy, że został zmieniony adres naszej strony parafialnej: www.parafiaorlowiec.com
  11. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na remont i inwestycje naszego kościoła.
  12. Trwają odwiedziny kolędowe plan kolędy wywieszony jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Odwiedziny w tygodniu rozpoczynamy od godz. 15.00 a w soboty i niedziele od godz. 14.00.
  13. Aby zadbać o czystość w naszej świątyni i poczucie odpowiedzialności za nią zapraszamy do sprzątania kościoła w poniedziałek 10.12.2018 i w sobotę 15.12.2018 Parafian z Osiedla Orłowiec 17 i 18. Bóg zapłać za tę służbę!