Ogłoszenia duszpasterskie 4 wrzesień

Ogłoszenia duszpasterskie 4 wrzesień

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
23 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
04 WRZESIEŃ 2022

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na archidiecezję. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 2. Róże Różańcowe zapraszamy we wtorek o godz. 16.20 w kościele na konferencję i wspólny różaniec.
 3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMPanny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
 6. W przyszłą sobotę 10 września odwiedziny chorych i starszych parafian. Chorych można zgłaszać codziennie w zakrystii po każdej mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 7. Uczniowie klas 8 oraz starsi, którzy w tym roku szkolnym pragną przystąpić do Sakramentu Bierzmowania są proszeni o zapisanie się i odbiór deklaracji po mszach św. w niedzielę oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do niedzieli 18 września włącznie.
 8. W niedzielę 11 września zapraszamy do parafii M.B. Uśmiechniętej w Pszowie na sumę odpustową o godz. 11:00. Chętnych parafian zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Pszowa wyjście z naszego parkingu o godz. 8:30, powrót do domu będzie we własnym zakresie.
 9. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania można zapisywać dzieci do wczesnej Komunii św.
 10. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 11. Od poniedziałku 19 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 3 października.