Ogłoszenia duszpasterskie 4 wrzesień

23 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
04 WRZESIEŃ 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na archidiecezję. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Róże Różańcowe zapraszamy we wtorek o godz. 16.20 w kościele na konferencję i wspólny różaniec.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMPanny.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  6. W przyszłą sobotę 10 września odwiedziny chorych i starszych parafian. Chorych można zgłaszać codziennie w zakrystii po każdej mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  7. Uczniowie klas 8 oraz starsi, którzy w tym roku szkolnym pragną przystąpić do Sakramentu Bierzmowania są proszeni o zapisanie się i odbiór deklaracji po mszach św. w niedzielę oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do niedzieli 18 września włącznie.
  8. W niedzielę 11 września zapraszamy do parafii M.B. Uśmiechniętej w Pszowie na sumę odpustową o godz. 11:00. Chętnych parafian zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Pszowa wyjście z naszego parkingu o godz. 8:30, powrót do domu będzie we własnym zakresie.
  9. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania można zapisywać dzieci do wczesnej Komunii św.
  10. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  11. Od poniedziałku 19 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 3 października.