Ogłoszenia Duszpasterskie – 31 maj 2020

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

31 MAJ 2020

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  2. Prosimy o zapoznanie się z nowym Zarządzeniem Arcybiskupa katowickiego odnośnie do sprawowania posługi duszpasterskiej i liturgicznej w czasie pandemii. Zarządzenie znajduje się w naszej gablotce a także na stronie parafialnej
  3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Jest to również Misyjny Dzień Chorych.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. We wtorek 2.06. po wieczornej Mszy św. o godz.17:30 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  2. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.
  3. W czwartek 4 czerwca przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w modlitwie o powołanych i módlmy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca po porannej Mszy św. nabożeństwo powołaniowe, I piątek po rannej Mszy św. Nabożeństwo do NSP Jezusa i I sobota miesiąca po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. W najbliższą sobotę 6.06. od godz. 9:00 odwiedziny chorych i starszych parafian. Chorych można zapisywać w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  7. Bierzmowanie naszej młodzieży odbędzie się w sobotę 13 czerwca. Ze względu na stan epidemiologiczny młodzież przyjmie sakrament w dwóch grupach o godz.10:00
    i o godz.12:00. Spotkanie z rodzicami bierzmowańców w najbliższy czwartek 4.06. o godz. 17:30
  8. Kancelaria parafialna czynna codziennie od godz. 8:00 – 10:00 oraz w poniedziałek
    i piątek od 16:00 – 17:00.