Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 sierpień 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 sierpień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
22 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
30 SIERPIEŃ 2020

 1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
 3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek po rannej mszy św. nabożeństwo powołaniowe,
  I piątek po rannej mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa i I sobota po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
 2. Dzieci zapraszamy na Mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny w piątek na godz. 17:00. Na zakończenie mszy św. poświęcimy dzieciom klas pierwszych tornistry oraz przybory szkolne. Spowiedź dzieci szkoły podstawowej w I czwartek od godz. 16:00.
 3. Godziny urzędowania kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku od 08.00 do 10.00 oraz poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.
 4. W sobotę dzień modlitw o uświęcenie duchowieństwa.
 5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.