Ogłoszenia Duszpasterskie –29 marzec 2020

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29 MARZEC 2020

1. Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Msze Święte są bez udziału wiernych – intencje są odprawiane w wybranym terminie.
  2. Spowiedź św. możliwa jest po uprzednim umówieniu się z kapłanami.
  3. Od poniedziałku do środy w godzinach od 7:00 do 17:00 proponujemy parafianom całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej, czyli pamiątka uroczystego wjazdu Chrystusa Pana do Jerozolimy.
  5. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii. Numer konta parafialnego:
    17 1020 2472 0000 6502 0324 3623 a także podany jest na naszej stronie parafialnej.
  6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje. Można je zamawiać telefonicznie.
  7. Z tyłu kościoła są do nabycia świece Wielkanocne Dzieło CARITAS w cenie 6 zł.
  8. W związku z zagrożeniem koronawirusem kancelaria parafialna jest nieczynna z wyjątkiem spraw pogrzebowych.
  9. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl