Ogłoszenia Duszpasterskie – 29 grudzień 2019

NIEDZIELA 29 GRUDZIEŃ 2019

ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. We wtorek ostatni dzień roku pańskiego 2019. Mszę św. w int. parafian na zakończenie roku odprawimy o godz. 17:00.
  3. W środę Nowy Rok 2019. Msze św. tak jak w niedzielę. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii

w sobotę od godz. 16.00 o 16.30 Różaniec.

1. W okresie kolędowym nie ma wieczornych Mszy św. w tygodniu i czuwania w środy.
  2. W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca po rannej Mszy św. nabożeństwo powołaniowe, I piątek po rannej Mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa i I sobota po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  3. Dzieci oraz młodzież zapraszamy w piątek na Mszę św. szkolną o godz. 17:00
  4. Są jeszcze wolne intencje w styczniu i lutym można je zamawiać w naszej kancelarii.
  5. Zapraszamy w niedzielę 5.01. na wspólne kolędowanie wraz z chórem „Lira” o godz. 16:30
  6. Trwają odwiedziny kolędowe, plan kolędy wywieszony jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Odwiedziny w tygodniu rozpoczynamy od godz. 15.00 a w soboty i niedziele od godz. 14.00. Dodatkowa kolęda 12 stycznia od godz. 14:00. Zapisy w kancelarii.
  7. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.