Ogłoszenia Duszpasterskie – 28 lipiec 2019

28 LIPIEC 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa, dzisiaj po każdej Mszy św. udzielamy specjalnego błogosławieństwa kierowcom oraz święcimy samochody.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy do zadeklarowania się poprzez wpis do Księgi Trzeźwości.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek – po rannej mszy św. nabożeństwo powołaniowe, I piątek po rannej mszy św. nabożeństwo do N.S.P. Jezusa i I sobota miesiąca po rannej mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. W piątek 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  3. W sobotę 3 sierpnia odwiedziny chorych. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  4. W niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 organizowana jest pielgrzymka kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
  6. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.