Ogłoszenia Duszpasterskie – 28 czerwiec 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

28 CZERWIEC 2020

1. Z przykrością zawiadamiamy, że księża naszej Parafii poddani są kwarantannie. Msze święte są sprawowane w normalnym porządku przez kapłanów z sąsiednich parafii.

2. Kancelaria Parafialna jest nieczynna do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne
    w Katowicach. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na ten cel.
  4. Jutro w poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, po Mszy św. nabożeństwo powołaniowe,
    I piątek po mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa i I sobota miesiąca po mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych i starszych parafian.
    – w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  8. W przyszłą niedzielę przypada w naszej parafii odpust parafialny zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Sumę Odpustową o godz. 11:00, a o godz.16:30 na uroczyste Nieszpory Odpustowe. Kazanie odpustowe w tym roku wygłosi nasz parafianin Ks. Rafał Mucha.
  9. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości w czasie przyjmowania komunii św. Jest również możliwość przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.