Ogłoszenia Duszpasterskie – 27 wrzesień 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 27 wrzesień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
27 WRZESIEŃ 2020

 1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
 3. W poniedziałek o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 4. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30. Przypominamy wiernym o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.
 5. W każdą środę po rannej mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu

– w środę o godz. 19:30 i w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca- po rannej Mszy św. nabożeństwo powołaniowe, I piątek po rannej Mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa, I sobota miesiąca po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Spowiedź dzieci w czwartek od godz. 16:00.
 2. W czwartek w czasie modlitwy różańcowej dzieciom komunijnym zostaną poświęcone Różańce.
 3. Młodzież oraz kandydatów do Bierzmowania zapraszamy w piątek do spowiedzi św. o godz. 18:30 oraz na Mszę św. Młodzieżową o godz. 19:00.
 4. Od jutra przyjmowane będą zapisy intencji za zmarłych na rok 2021.
 5. Odwiedziny chorych 10 października. Chorych i starszych parafian można zgłaszać po każdej Mszy św. jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 6. Zapraszamy chłopców na zbiórkę ministrantów w sobotę o godz. 9.00 do salki
  na probostwie. Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
 7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Stolicę Apostolską.
 8. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się dzisiaj w niedzielę 27.09.2020 r. w Oratorium św. Józefa w godz. 9:00 – 14:00
 9. W środę 30 września przy naszej parafii odbędzie się zbiórka sprzętu elektrycznego
  i elektronicznego. Elektrośmieci będzie można przynosić od poniedziałku na farski plac, gdzie będzie składowany.