Ogłoszenia Duszpasterskie – 27 styczeń 2019

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 STYCZEŃ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

– w środę adoracja wspólnotowa o godz. 19.30
    – w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca – po rannej i wieczornej mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa, I sobotę miesiąca – po rannej mszy nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi Panny.

5. Spowiedź św. dla uczniów szkoły podstawowej przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.00.

6. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Mszę młodzieżową w piątek o godz. 19.00. Spowiedź dla młodzieży przed Mszą św. o godz. 18.30.

7. W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Na Mszach św. będziemy błogosławić świece, zwane Gromnicami. To święto obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego, czyli zakonnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

8. Odwiedziny chorych w sobotę 2 lutego, chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej do piątku włącznie w godzinach urzędowania.

9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

10. Aby zadbać o czystość w naszej świątyni i poczucie odpowiedzialności za nią zapraszamy do sprzątania kościoła w poniedziałek 28.01.2019 i w sobotę 02.02.2019 Parafian z Osiedla Orłowiec 40 i 41. Bóg zapłać za tę służbę!