Ogłoszenia Duszpasterskie – 26 styczeń 2020

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

26 STYCZEŃ 2020

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj o godz. 18:00 zapraszamy parafian na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego „Mała Brenna”.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, po rannej Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

w każdą środę o godz. 19.30 i w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

1. Odwiedziny chorych w sobotę 1 lutego, chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do piątku włącznie.
  2. W niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Na Mszach św. będziemy błogosławić świece, zwane Gromnicami. To święto obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego, czyli zakonnego.
  3. Kolekta w przyszłą niedzielę w Święto Ofiarowania Pańskiego przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  4. Są jeszcze wolne intencje w miesiącu lutym.
  5. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl