Ogłoszenia Duszpasterskie –26 maj 2019

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 MAJ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej. Polecamy pątników w naszych modlitwach.
  3. W poniedziałek zapraszamy wszystkie mamy na Nabożeństwo Majowe z okazji Dnia Matki.
  4. Zapraszamy parafian do udziału w Nabożeństwach majowych o godz. 17:30, zaś w niedzielę
    o godz. 16:30.
  5. W poniedziałek, wtorek i środę tego tygodnia przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw.
    Dni Krzyżowe, podczas których modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli i prosić o łaski Boże w każdej ludzkiej pracy. Nabożeństwa będą miały następujący porządek: Poniedziałek po rannej mszy św., nabożeństwo przy krzyżu przed kościołem, Wtorek w ramach nabożeństwa majowego o 17:30 oraz w Środę nabożeństwo po Mszy świętej porannej przy krzyżu na cmentarzu.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

1. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. W każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek 31 maja nasz wikary ks. Łukasz będzie obchodził swoje urodziny, serdecznie zapraszamy parafian na mszę św. o godz. 7.30 w jego intencji.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca po mszy porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  5. Dzieci Maryi w każdą sobotę zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  8. Odwiedziny chorych w sobotę 01 czerwca. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej do piątku włącznie w godzinach urzędowania.
  9. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.