Ogłoszenia Duszpasterskie – 26 lipiec 2020

17 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
26 LIPIEC 2020

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Z racji przypadającego wczoraj wspomnienia św. Krzysztofa, dzisiaj po każdej Mszy św. udzielamy specjalnego błogosławieństwa kierowcom oraz święcimy samochody.
  3. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka
    do Miłosierdzia Bożego.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy do zadeklarowania się poprzez wpis do Księgi Trzeźwości.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. po rannej Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  3. W przyszłą niedzielę 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  4. W sobotę 8 sierpnia odwiedziny chorych. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  5. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem.
  6. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i środę rano od godz. 8:00 – 10:00 w piątek po południu 16:00 – 17:00, wtorek i czwartek kancelaria jest nieczynna.
  7. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.