Ogłoszenia Duszpasterskie – 26 kwiecień 2020

3 NIEDZIELA wielkanocna

26 KWIECIEŃ 2020

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

3. W środę obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

4. W tym tygodniu przypadają I piątek po mszy porannej nabożeństwo do NSP Jezusa i I sobota miesiąca oraz uroczystość NMP Królowej Polski, po mszy porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

5. Od piątku rozpoczyna się miesiąc maj, Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30

6. Przypominamy, że w kościele obowiązuje ograniczenie do 40 osób podczas eucharystii, na zewnątrz kościoła z zachowaniem odstępu 2 metrów .

7. W związku z zagrożeniem koronawirusem kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00 i w środę od godz. 8.00 do 10.00.

8. Zostały odwołane wszystkie spotkania grup parafialnych.

9. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych www.narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl