Ogłoszenia duszpasterskie – 25 kwiecień

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

25.04.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 20 m2 czyli w kościele może przebywać 30 osób.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W czwartek 29 kwietnia obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
  2. Od soboty rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa Majowe, w tygodniu po wieczornej mszy św. o godz. 17;30, a w sobotę i niedzielę o godz. 16:30.
  3. W niedzielę 2 maja o godz.11:00 będzie sprawowana msza św. w intencji Naszej Ojczyzny.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD.
  5. W sobotę 8 maja odwiedziny chorych parafian. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  6. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.