Ogłoszenia duszpasterskie – 24 lipiec 2022

17 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
24 LIPIEC 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Kryptę Katedry. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziś obchodzimy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych seniorach.
  3. Dzisiaj wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym po każdej Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów.
  4. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na leczenie dla chorego dziecka Mikołaja.
  5. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh., piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  7. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  9. W kancelarii parafialnej i zakrystii można jeszcze nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.