Ogłoszenia duszpasterskie – 24 kwietnia

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 24.04.2022

1. Dzisiejszą 2 Niedzielę Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego, w tym dniu rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek 25.04. przypada święto św. Marka Ewangelisty. W tym dniu po rannej mszy będziemy modlić się przy naszym krzyżu misyjnym o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.
  3. We wtorek 26.04 obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  4. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  6. W niedzielę 1 maja dzieci klas 3 przystąpią do I Komunii św. na mszach o godz. 9:00 oraz o godz. 11:00. Parafian prosimy o wyrozumiałość i wybór mszy w innych godzinach.
  7. Próby dzieci komunijnych:
    • Poniedziałek godz. 17:30 klasa 3B
    • Środa godz. 17:30 klasy 3A i 3C
  8. Spowiedź dzieci komunijnych:
  • Czwartek godz. 17:30 klasa 3A
  • Piątek godz.17:30 klasa 3B
  • Sobota godz. 11:00 klasa 3C
  1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  2. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 16.30.
  3. Trwają zapisy na Boskie Kolonie na Mazurach dla dzieci, wyjazd 11 lipca, powrót 25 lipca.
    Koszt 1000 zł. Zapraszamy. Młodzież lub dorośli, którzy chcieliby pojechać na Boskie Kolonie jako wychowawcy proszeni są o kontakt z ks. Łukaszem. Mężczyźni, którzy chcieliby pomóc w rozbijaniu obozu dla dzieci na Mazurach w dniach od 18 -29 czerwca proszeni są o kontakt z ks. Łukaszem. Będą również potrzebne osoby do zwijania obozu od 12 sierpnia.
  4. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.