Ogłoszenia Duszpasterskie – 23 sierpień 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 23 sierpień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
21 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
23 SIERPIEŃ 2020

  1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  4. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

  1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  2. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  3. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego odwadnia krwi, która odbędzie się w dniu 30.08.2020 r. na Rydułtowskim Rynku w godz. 9:00 – 14:00, rejestracja dawców do godz. 13:30. W godzinach 10:00 – 12:00 Pokazy pierwszej pomocy oraz gry i zabawy dla dzieci z Ochotniczą Strażą Pożarną w Rydułtowach.