Ogłoszenia Duszpasterskie – 23 czerwiec 2019

23 CZERWIEC 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziękujemy wszystkim parafianom za udział w procesji Bożego Ciała, mieszkańcom ul. Piecowskiej za przygotowanie Ołtarzy oraz udekorowanie swoich domów.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

– w okresie wakacyjnym nie ma adoracji w środy.

1. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Zapraszamy parafian do udziału w Nabożeństwach i procesji eucharystycznej po mszy św. wieczornej. do czwartku włącznie to jest do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  7. Za 2 tygodnie 7 lipca przypada Odpust parafialny. Uroczysta suma odpustowa w int. parafian zostanie odprawiona o godz. 11:00, zaś o godz. 16:00 zapraszamy na uroczyste Nieszpory z błogosławieństwem lourdzkim.
  8. W sobotę 6 lipca odwiedziny chorych. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  9. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 10:00 oraz w piątek od 15:00 do 17:00.
  10. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.
  11. W sobotę 29 czerwca od 900 do 1330 w ambulansie krwiodawstwa przy sklepie Bricomarche w Rydułtowach przeprowadzona zostanie akcja krwiodawcza. Zachęcamy zdrowe osoby od 18 do 65 roku życia do akcji oddawania krwi, która ratuje ludzkie życie.
  12. Parafia św. Jana Nepomucena oraz klub żeglarski „Koga-Kotwica” serdecznie zapraszają do udziału w XII Mszy św. „Na wodzie” Msza odbędzie się w niedziele 30 czerwca o godz. 12:00 w przystani „Koga-Kotwica”.