Ogłoszenia Duszpasterskie – 21 lipiec 2019

21 LIPIEC 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje
    w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, zaś w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W czwartek 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców.
    W związku z tym w przyszłą sobotę i niedzielę po każdej Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów.
  3. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  4. W niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 organizowana jest pielgrzymka kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  6. W związku z remontem schodów do kościoła bardzo prosimy o szczególną ostrożność i uwagę na wejściu do kościoła. Za wszelkie niedogodności związane z remontem bardzo przepraszamy.
  7. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.