Ogłoszenia Duszpasterskie – 21 czerwiec 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

21 CZERWIEC 2020

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na ten cel.
  2. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości w czasie przyjmowania komunii św. Jest również możliwość przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
  3. W środę obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    – w środę o godz. 19:30
    – w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  5. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Wszystkich uczniów oraz grono pedagogiczne zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 26 czerwca o godz. 17:00
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.