Ogłoszenia Duszpasterskie – 20 wrzesień 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 20 wrzesień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
20 WRZESIEŃ 2020

 1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
 3. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
 5. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w środę o godz. 19:30 i w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

 1. W poniedziałek 28 września o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci wczesno i pierwszokomunijnych.
 2. W Środę, Czwartek oraz Piątek o godz. 13:00 będzie uroczysta Msza Św. podczas której dzieci przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą. Polecamy dzieci oraz ich rodziców naszej modlitwie.
 3. W piątek 25 września o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej w salce na probostwie.
 4. Intencje za zmarłych będą przyjmowane od 28 września.
 5. Zapraszamy chłopców na zbiórkę ministrantów w sobotę o godz. 9.00 do salki
  na probostwie. Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
 6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
 7. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w dniu 27.09.2020 r. w Oratorium św. Józefa w godz. 9:00 – 14:00