Ogłoszenia Duszpasterskie – 20 styczeń 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie – 20 styczeń 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 STYCZEŃ 2019

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 2. Dzisiaj o godz. 16:00 zapraszamy parafian na występ – kolędowanie w wykonaniu dzieci z naszej Szkoły Podstawowej nr 2. Po koncercie będzie przed kościołem przeprowadzona zbiórka na pomoc dla Pani Aleksandry Lazar.

 3. W miniony wtorek zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom za gościnność, rozmowy, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary na nasz kościół. Dzisiaj kolęda dodatkowa od godz. 14.00.

 4. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki jest to również dzień babci. Zapraszamy 7.30 wszystkie imienniczki oraz babcie na mszę św. w ich intencji.

 5. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej.

 6. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek
  po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu:
  – w środę adoracja wspólnotowa o godz. 19.30
  – w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

 9. Aby zadbać o czystość w naszej świątyni i poczucie odpowiedzialności za nią zapraszamy do sprzątania kościoła w poniedziałek 21.01.2019 i w sobotę 26.01.2019 Parafian z Osiedla Orłowiec 35 i 36. Bóg zapłać za tę służbę!