Ogłoszenia Duszpasterskie – 19 styczeń 2020

19 STYCZEŃ 2020

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 zapraszamy parafian na koncert piosenek religijnych oraz kolęd w wykonaniu Grupy Artystycznej „Bebiki” w jej 12 rocznicę powstania.
  3. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki jest to również dzień babci. Zapraszamy wszystkie imienniczki oraz babcie na Mszę św. w ich intencji o godz. 7.30.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

1. Odwiedziny chorych w sobotę 1 lutego, chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej do piątku włącznie w godzinach urzędowania.
  2. W przyszłą niedzielę o godz.18.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego „Mała Brenna”.
  3. Są jeszcze wolne intencje w miesiącu styczniu i lutym.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  5. Parafia Radoszowy zaprasza zainteresowanych na kurs „Alpha”. Kurs odbędzie się w Domu Parafialnym Radoszowik od 30 stycznia. Szczegóły znajdziemy na plakacie oraz ulotkach wyłożonych na stoliku z prasą.
  6. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl