Ogłoszenia Duszpasterskie –19 maj 2019

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 MAJ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zapraszamy parafian przez cały miesiąc maj do udziału w Nabożeństwach majowych o godz. 17:30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Nabożeństwo Majowe.

1. W czwartek 23 maja po Nabożeństwie Majowym w kościele zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W piątek przypada dzień modlitw za Kościół w Chinach. Pamiętajmy w modlitwie o katolikach mieszkających w tym kraju.
  3. Dzieci Maryi w każdą sobotę zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  5. Odwiedziny chorych w sobotę 01 czerwca. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  6. Przypominamy narzeczonym, że powinni się zgłosić w kancelarii parafialnej w celu spisania protokołu przedmałżeńskiego minimum na 3 miesiące przed planowanym ślubem.
  7. W przyszłą niedzielę 26 maja o godz. 06:30 jest organizowany wyjazd mężczyzn i młodzieńców na pielgrzymkę stanową do Piekar. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, cena 20 zł