Ogłoszenia duszpasterskie 18 wrzesień

Ogłoszenia duszpasterskie 18 wrzesień

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
18 WRZESIEŃ 2022

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  4. Młodzież zapraszamy na spotkanie młodzieżowe w piątek o godz. 18:30 do salki na probostwie.
  5. Uczniowie klas 8 oraz starsi, którzy w tym roku szkolnym pragną przystąpić do Sakramentu Bierzmowania są proszeni o zapisanie się i odbiór deklaracji po mszy świętej dziś ostatni termin. Spotkanie rodziców kandydatów do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek 22 września o godz. 17:45 w kościele.
  6. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania można zapisywać dzieci do wczesnej Komunii św.
  7. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ
  8. Od jutra w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 3 października.
  9. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu farskim od jutra tj. poniedziałku do środy w godzinach przedpołudniowych.
  10. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego odwadnia krwi, która odbędzie się w niedzielę 25.09. w Oratorium św. Józefa w Rydułtowach w godz. 9:00 – 13:00.