Ogłoszenia Duszpasterskie – 18 sierpień 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie – 18 sierpień 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

18 SIERPIEŃ 2019

 

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka stanowa kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej, łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  4. W każdy piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

  1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  2. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.
  3. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi w ramach XVII Dni Rydułtów, która odbędzie się w niedzielę 25.08.2019 r. na rydułtowskim rynku w godz.. 10:00 – 18:00, rejestracja dawców do godz. 17:00.
  4. Miasto Rydułtowy zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego dotyczące bezpieczeństwa na drodze osób powyżej 60 roku życia Spotkanie odbędzie się piątek 23 sierpnia o godz. 9:00 w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks”. Zachęcamy do przyjazdu rowerem, zapraszając na bezpłatny jego przegląd oraz doposażenie w światła i odblaski. Udział w zajęciach jest bezpłatny.