Ogłoszenia duszpasterskie – 18 kwiecień

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

18.04.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 20 m2 czyli w kościele może przebywać 30 osób.

1. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  2. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.