Ogłoszenia duszpasterskie – 17 październik

Ogłoszenia duszpasterskie – 17 październik

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
29 NIEDZIELA ZWYKŁA

17 PAŹDZIERNIKA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30.
 3. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, patrona pracowników służby zdrowia.
 4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu:
  -w środę o godz. 19:30,
  – w sobotę od godz. 16:00.
 6. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania przyjmujemy intencje na rok 2022
 7. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
 8. Wypominki za zmarłych zalecanych są wyłożone z tyłu w kościele. Wypominki te można składać do skrzyni przy zakrystii.
 9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom i nie tylko za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.