Ogłoszenia Duszpasterskie – 17 luty 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie – 17 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 LUTY 2019

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek
    po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu:
    – w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  5. W dniach 8-10 marca br. Wspólnota Matki Miłosiernego z Pszowa zaprasza na rekolekcje-kurs Nowe Życie. Jest to weekend spotkania z Bogiem, spojrzenia razem z Nim na swoje życie oraz okazja do zyskania nowej perspektywy. Kurs będzie odbywał się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Boromeuszek w Pszowie. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakatach lub w zakładce Kurs Nowe Życie na stronie internetowej parafii Narodzenia NMP w Pszowie. Zapisy na stronie internetowej: jezusmilosierny.pl pod artykułem Kurs Nowe Życie w Pszowie. Serdecznie zapraszamy!