Ogłoszenia Duszpasterskie – 17 listopad 2019

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 17 LISTOPAD 2019

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel składamy gorące „Bóg zapłać”.
  3. Poniedziałkowa katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii jest przeniesiona na następny poniedziałek 25 listopada.
  4. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych, w piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W każdą środę o godz. 19.30 zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu

– W każdą sobotę o godz. 16.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16.30 Różaniec i możliwość przystąpienia do Sakramentu pokuty

1. W czwartek wspominamy św. Tarsycjusza, patrona ministrantów. Zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na Mszę św. w niedzielę o godz. 17.00, po Mszy św. spotkanie w salce na probostwie.
  2. W piątek 22 listopada nasz ks. wikary Łukasz Zagórski będzie obchodził swoje urodziny, serdecznie zapraszamy parafian na mszę św. o godz. 17:00 w jego intencji.
  3. Również w piątek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej oraz chórów. Z tej okazji zapraszamy o godz. 17.00 na uroczystą mszę św. w intencji
    25–lecia naszego chóru „Lira”.
  4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  5. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  7. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża
    w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie
    się w przyszłą niedzielę 24.11. w Oratorium św. Józefa w godz. 9:00 – 14:00.