Ogłoszenia Duszpasterskie – 16 sierpień 2020

20 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
16 SIERPIEŃ 2020

1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. W związku z ogłoszeniem przez władzę państwową „Czerwonej Strefy” przypominamy, że w kościele w czasie nabożeństw może uczestniczyć – 50% obłożenia naszego kościoła i 150 osób na zewnątrz. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje naszego kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  4. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  2. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.